O nas

Witamy w sklepie internetowym Oliwnygaj.eu.

Oferujemy Państwu wyborną, wysokiej klasy oliwę naturalną, z pierwszego tłoczenia na zimno, najlepszą z możliwych, czyli extra vergine.

Oliwa to niezastąpiony element dobrej kuchni, wzbogaca smak i wartość odżywczą każdej potrawy. Zawiera związki polifenolowe – substancje, które chronią przed nowotworami i zawałem serca.

Doboru produktów do naszego sklepu dokonujemy pod względem ich smaku. Wyszukujemy ich pośród małych lokalnych tłoczni i producentów, które stosują tradycyjne metody uzyskiwania tego „płynnego złota”. Staranna selekcja przyczynia się do jakości oferowanych przez nas oliw.

Kupując w naszym sklepie, możecie Państwo mieć pewność, że otrzymacie produkt doskonałej jakości. Dokładamy wszelkich starań, żeby każdy klient  czuł się pewnie. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub po prostu potrzebujecie porady prosimy o kontakt.

Stale rozszerzamy naszą ofertę, a doboru dostępnych u nas produktów dokonujemy pod względem ich różnorodności, tak aby każdy mógł w naszym sklepie znaleźć produkty odpowiadające jego indywidualnym gustom.

Oferowana przez nas oliwa powstaje z soków tłoczonych oliwek i jest produktem naturalnym, wytworzonym w konkretnym kraju od początku do końca, nie zawiera żadnych sztucznych dodatków.