O nas

Witamy w sklepie internetowym Oliwnygaj.eu.
Oferujemy Państwu wyborną, wysokiej klasy oliwę naturalną, z pierwszego tłoczenia na zimno, najlepszą z możliwych, czyli extra vergine.

Oliwa z oliwek to niezastąpiony element dobrej kuchni, wzbogaca smak i wartość odżywczą każdej potrawy. Zawiera związki polifenolowe – substancje, które chronią przed nowotworami i zawałem serca.

Doboru produktów do naszego sklepu dokonujemy pod względem ich smaku. Wyszukujemy ich pośród małych lokalnych tłoczni i producentów, które stosują tradycyjne metody uzyskiwania tego „płynnego złota”. Staranna selekcja przyczynia się do jakości oferowanych przez nas oliw.

Kupując w naszym sklepie możecie Państwo mieć pewność, że otrzymacie produkt doskonałej jakości. Dokładamy wszelkich starań żeby każdy klient kupując w naszym sklepie czuł się pewnie. Jeżeli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości lub po prostu potrzebujecie porady prosimy o kontakt.

Stale rozszerzamy naszą ofertę, a doboru dostępnych u nas produktów dokonujemy pod względem ich różnorodności, tak aby każdy mógł w naszym sklepie znaleźć produkty odpowiadające jego indywidualnym gustom.

Oferowana przez nas oliwa powstaje z soków tłoczonych oliwek i jest produktem naturalnym, wytworzonym w konkretnym kraju od początku do końca, nie zawiera żadnych sztucznych dodatków.